Leden 2008

děsně sladká pepsi

28. ledna 2008 v 18:45 blog & misc
cutiest! :-)
šedesátá léta s Britney
šedesátá léta v šedesátých letech bez Britney

fenomén Lisa

28. ledna 2008 v 16:15 umění
Miluju The Simpsons a většinu dílů znám zpaměti. Proto se musím vyjádřit k nesympatickému vzoru chování, který v něm reprezentuje Lisa. Tahleta.
Lisa je ekoložka. Lisa hraje na saxofón a proto má ráda i exprezidenta Clintona. Lisa bojuje proti diskriminaci. Rasismu. "Vykořisťování". Nadnárodním organizacím, nemají-li v názvu žádnou zeleninu. Lisa by volila demokraty a svádí k tomuto nemravnému chování i zbytek rodiny. Lisa je poctivá a pracovitá. Lisa je feministka a když se bude chtít vdát, nechá si své jméno. Lisa recykluje odpad i zdravé předsudky.
Lisy našeho světa jsou zelenou skázou lidské civilizace. Sledujte své sousedy. Není mezi nimi Lisa?

chtěla bych být cool blogger

28. ledna 2008 v 1:14 média
Ó ano, už nějakou dobu závistivým okem pokukuji po všech těch bloggerech, kteří mají nesmírně původní a celkem-nad-věcí blogy a říkám si - proč něco takového nevedu i já? Odpověď je mi jasná. Nejsem cool blogger.
Jako cool blogger bych musela mít alespoň něco na blogu růžového (to nemohu - neuměla bych to správně prezentovat), měla bych mít znalosti v oblasti prvorepublikových vydání Mladého hlasatele nebo něčeho takového a na blog by mi nesměli chodit teenageři.
Přesto mě vstup mezi tuhle podivnou smetánku láká. Ve virtualitě mám větší šance než tváří v tvář všem nepříjemným skutečnostem.

Češi miluji Karla Gotta - nemají na výběr

9. ledna 2008 v 21:16 média
Televizní noviny na Nově jsou kult. Jo, někdy na ně kouknu.
Včera se mi za to dostalo bulváru, jemuž nesahalo ani po kotníky nic, co jsem až doteď viděla. Co na tom, že v zámoří i u nás zaměstnávají seriózní média prezidentské volby. Prvních pět vstupů nováckých zpráv bylo věnováno svatbě Karla Gotta. Podívali jsme se s Novou do Gottlandu, vyzpovídali jeho nějvětší českou fanynku a optali se celebrit, co si myslí o mistrově čtvrtém, zatím nenarozeném dítěti.
Inu... Inu.