Červenec 2008

"peace and love" v praxi

24. července 2008 v 19:05 blog & misc
Další hippie pacifista, od něhož by se měl každý naučit lásce a míru...

fenomén chris crocker

23. července 2008 v 21:09 média
I když nepatřím k těm, kteří na youtube sedí dnem i nocí, měla jsem štěstí a viděla jsem slavné "Leave Britney Alone" video mezi prvními... desetitisíci. Dnes má ohromné množství přístupů a nesčetně mnoho parafrází. Z Chrise Crockera se stala celebrita a byl pozván do několika prestižních talk-show.
Vzpomínám si, že když jsem ho viděla poprvé, řekla jsem si - chudák kluk, ten se z téhle nechtěné popularity do konce života nevzpamatuje. To jsem ještě nevěděla, že nehodlá publikování extrémních videí jen tak zanechat.
Když se ho jistý populární moderátor otázal, zda svá videa myslí vážně, nebo zda si jen ze všech dělá legraci, odvětil, že jen příspěvek "pro Britney" myslel vážně. Ostatní je prý nadsázka.
Jelikož jsem osoba v zásadě empatická, musím si klást otázku, jak tomuto populárnímu mladíkovi pomoct - alespoň symbolicky.
Je vhodné jej návštěvami a komentáři dále v jeho "tvorbě" podporovat? Nebo naopak pokusit se přispět k zapomenutí jeho jména a dát mu možnost dát se dohromady? Kdyby na jeho videa přestaly chodit miliony lidí, umřel by, nebo by nabyl duševní rovnováhy? :-)
Nevím. Fakt nevím.

tresty hezky česky

4. července 2008 v 16:41 politika
Taky jste rádi, že žijete v téhle senza zemi, která nemá se zločinci žádné slitování? V zásadě pana Kulínského nepovažuji za vyloženého gaunera, ale následující srovnání je celkem ukázkové...
Pěkný začátek prázdnin všem! Rodiče - dejte pozor na děti...