fenomén chris crocker

23. července 2008 v 21:09 |  média
I když nepatřím k těm, kteří na youtube sedí dnem i nocí, měla jsem štěstí a viděla jsem slavné "Leave Britney Alone" video mezi prvními... desetitisíci. Dnes má ohromné množství přístupů a nesčetně mnoho parafrází. Z Chrise Crockera se stala celebrita a byl pozván do několika prestižních talk-show.
Vzpomínám si, že když jsem ho viděla poprvé, řekla jsem si - chudák kluk, ten se z téhle nechtěné popularity do konce života nevzpamatuje. To jsem ještě nevěděla, že nehodlá publikování extrémních videí jen tak zanechat.
Když se ho jistý populární moderátor otázal, zda svá videa myslí vážně, nebo zda si jen ze všech dělá legraci, odvětil, že jen příspěvek "pro Britney" myslel vážně. Ostatní je prý nadsázka.
Jelikož jsem osoba v zásadě empatická, musím si klást otázku, jak tomuto populárnímu mladíkovi pomoct - alespoň symbolicky.
Je vhodné jej návštěvami a komentáři dále v jeho "tvorbě" podporovat? Nebo naopak pokusit se přispět k zapomenutí jeho jména a dát mu možnost dát se dohromady? Kdyby na jeho videa přestaly chodit miliony lidí, umřel by, nebo by nabyl duševní rovnováhy? :-)
Nevím. Fakt nevím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama